Paczki do Anglii w 48h / Awizacja SMS

Paczki do Anglii w 48h – TNT Global Express

Jako jedni z pierwszych wprowadzamy usługę dzięki której dostarczymy Twoją paczkę w 1-2 dni robocze! TNT Global Express jest kurierem lotniczym, który w systemie „od drzwi do drzwi” doręczy wysłaną przez Ciebie przesyłkę na następny możliwy dzień roboczy. Standardowo do każdego naszego kuriera umożliwiamy śledzenie przesyłki online z godzinną aktualizacją statusu wysłanej paczki. Należy pamiętać, aby nie wysyłać przedmiotów zabronionych do obrotu międzynarodowego.
Usługa TNT Global Express została przez nas stworzona, aby zapewnić maksymalnie szybki czas realizacji wybranej usługi.

Opcjonalnie można ubezpieczyć paczkę w bardzo niskiej cenie, a TNT gwarantuje wypłatę odszkodowania do pełnej wartości ubezpieczonej paczki.

Przesyłki za pośrednictwem TNT Global Express można wysyłać jedynie z Polski do Anglii.

Awizacja SMS

Przypominamy także o uruchomionej przez nas usłudze – Awizacja SMS. Obecnie jest ona dostępna dla przesyłek eksportowych kurierem DPD. Dzięki niej otrzymasz na swojego smartfona wszystkie potrzebne informacje dotyczące Twojej przesyłki tj. link do śledzenia wraz z numerem paczki, informacją o godzinach odbioru przez kuriera paczki, a także numerem do oddziału w celu skontaktowania się z kurierem, aby sprecyzować godziny odbioru.

 

Skorzystać z naszych usług można bezpośrednio na naszej stronie głównej – www.euro-paka.pl U nas zamówisz kuriera w MNIEJ NIŻ 5 MINUT!

DPD, GLS, UPS – którego kuriera wybrać przed świętami?

Zbliża się okres wysyłki paczek do Anglii oraz paczek do Polski na święta Wielkiej Nocy. Wielu z Was zastanawia się, którego kuriera wybrać, który kurier byłby odpowiedni dla wysyłanych przez Was paczek. W naszym zestawieniu znajdziecie trzech najczęściej wybieranych przez klientów kurierów od początku tego roku.

Czytaj dalej DPD, GLS, UPS – którego kuriera wybrać przed świętami?

Wysyłka z UPS, odbiór tego samego dnia! Możliwość wysyłki roweru.

paczki polska anglia

Chcesz wysłać rower lub dużą paczkę? Od teraz to możliwe! Wraz z 1 marca wprowadziliśmy do naszej oferty nowego kuriera – UPS! Dzięki niemu wyślesz paczki do Anglii oraz paczki Polska Anglia w najniższej cenie na rynku – pamiętaj, że mogą być to bardzo duże paczki oraz ROWERY o wadze nawet do 70kg.

Czytaj dalej Wysyłka z UPS, odbiór tego samego dnia! Możliwość wysyłki roweru.

Prezent na Walentynki + paczki do Anglii GRATIS!

paczki do anglii

Skoro tutaj trafiłeś/aś, to na pewno oczekujesz od nas odpowiedzi – co kupić swojej drugiej połówce w święto zakochany. A my już śpieszmy Ci z odpowiedzią + konkurs na paczki do Anglii lub paczki do Polski! Oto pomysły na prezent walentynkowy dla niej i dla niego!

Bielizna, czy to oklepany prezent?

Wiele osób myśli eh… bielizna? Przecież to oklepane, na pewno się tego spodziewa!
Czytaj dalej Prezent na Walentynki + paczki do Anglii GRATIS!

Paczki do Anglii oraz Paczki do Polski

Paczki do anglii

Na naszym portalu zamówisz paczki do Anglii oraz paczki do Polski, szybko, tanio i bezpiecznie.  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, obsłużyliśmy setki tysięcy paczek ma kierunkach Polska <-> Anglia. Usługi które świadczymy są dostępne na terenie całej Wielkiej Brytanii, Polski oraz innych krajach Europejskich. Wysyłając u nas paczki do Polski lub paczki do Anglii masz pewność, że dostarczymy je bezpiecznie na miejsce doręczenia.
Czytaj dalej Paczki do Anglii oraz Paczki do Polski