Wysyłka z UPS, odbiór tego samego dnia! Możliwość wysyłki roweru – Euro-paka.pl

Chcesz wysłać rower lub dużą paczkę? Od teraz to możliwe! Wraz z 1 marca wprowadziliśmy do naszej oferty nowego kuriera – UPS! Dzięki niemu wyślesz paczki do Anglii oraz paczki Polska Anglia w najniższej cenie na rynku – pamiętaj, że mogą być to bardzo duże paczki oraz ROWERY o wadze nawet do 70kg.

UPS STANDARD

Ze względu na dużą ilość zapytań odnośnie wysyłki rowerów z Polski do Anglii, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty jeszcze jednego kuriera. UPS umożliwia wysyłkę paczek do 70kg przy bardzo niskich cenach, a dodatkowym atutem są wymiary paczek, których nie wyślesz przez żadnego innego kuriera dostępnego w naszej ofercie. Standardowy czas realizacji usługi wynosi 3-5dni roboczych, przy czym gwarantowany czas dostawy 7dni roboczych. Tak jak w przypadku wszystkich naszych kurierów z wyjątkiem InPost Cross Border, wysyłka odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi” – kurier odbiera bezpośrednio od drzwi nadawcy oraz dostarcza bezpośrednio do drzwi odbiorcy. Dodatkowo jako nieliczni wprowadziliśmy możliwość śledzenia paczek nadanych za pośrednictwem UPS bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Zamawiając u nas paczkę, otrzymasz numer listu przewozowego, którego będzie można wykorzystać do śledzenia przesyłki. Wyprzedzając oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość nadania przesyłki tego samego dnia, pamiętając, aby złożyć zamówienie do godz 15.

Proces zamawiania jest tak samo prosty jak dotychczas – wypełniasz formularz na naszej stronie głównej (Paczki do Anglii oraz Paczki do Polski i innych krajów Unii Europejskiej). Opłacasz przesyłkę korzystając z naszych szybkich płatności (PayPal, Przelewy24 lub płatność kartą) lub zwykłego przelewu bankowego, drukujesz etykietę otrzymaną od nas od razu po opłaceniu zamówienia – naklejasz na paczkę i GOTOWE! Kurier powinien pojawić się pod drzwiami w ciągu godziny od złożenia zamówienia na ten sam dzień!

 

Zamawianie jeszcze nigdy nie było takie proste – www.euro-paka.pl