ParcelForce – paczki Anglia Polska – Euro-Paka.pl

Wyprzedzając oczekiwania naszych klientów, uruchomiliśmy usługę ParcelForce Global Priority, dzięki której dostarczymy Twoją paczkę z Anglii do Polski w maksymalnie szybkim czasie przy zachowaniu bezpieczeństwa dla Twoich przesyłek!

Paczki z Anglii do Polski za pośrednictwem ParcelForce

ParcelForce wchodząca w skład Royal Mail jest jedną z największych firm kurierskich na terenie Wielkiej Brytanii. Paczki wysyłane za pośrednictwem ParcelForce są dostarczane w Polsce przez firmę kurierską GLS. W dniu odbioru paczki na adres podany w zamówieniu przychodzi e-mail ze strony brytyjskiego kuriera w którym zawarty jest numer przesyłki wraz z podlinkowaniem do jej śledzenia. Usługa jest dostępna obecnie tylko w systemie od drzwi do drzwi, co oznacza, że kurier przyjeżdża po przesyłkę i dostarcza ją bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Nie musisz szukać punktu druku, pożyczać drukarki, KURIER SAM DOSTARCZY DO CIEBIE GOTOWĄ ETYKIETĘ!

Średni czas doręczenia paczki wynosi od 3-5 dni roboczych. Po stronie polskiej jest możliwość kontaktu z kurierem w dniu doręczenia paczki w celu uściślenia godzin jej dostarczenia. Można to zrobić pod tym linkiem: https://www.euro-paka.pl/strona/wyswietl/6/kontakt

Należy wprowadzić kod pocztowy odbiorcy, wówczas wyświetli się numer, dzięki któremu będziemy w stanie skontaktować się z kurierem odpowiedzialnym za doręczenie przesyłki.

Dbając o bezpieczeństwo wysyłanych paczek otrzymujesz ubezpieczenie do 470zł wliczone w cenę przesyłki! Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia do 4700zł za dodatkową opłatą (do 2350zł – 25zł, do 4700zł – 50zł).

Maksymalna waga paczki może wynosić 30kg, a cena za nią to jedynie 94.99zł lub £18.99. Przy wycenie paczki do 10kg, cena wynosi 89,99 zł lub £17.99.

Wyceń i zamów kuriera na naszej stronie głównej: www.euro-paka.pl