Paczki do Anglii w 48h / Awizacja SMS – Euro-Paka.pl

Paczki do Anglii w 48h – TNT Global Express

Jako jedni z pierwszych wprowadzamy usługę dzięki której dostarczymy Twoją paczkę w 1-2 dni robocze! TNT Global Express jest kurierem lotniczym, który w systemie „od drzwi do drzwi” doręczy wysłaną przez Ciebie przesyłkę na następny możliwy dzień roboczy. Standardowo do każdego naszego kuriera umożliwiamy śledzenie przesyłki online z godzinną aktualizacją statusu wysłanej paczki. Należy pamiętać, aby nie wysyłać przedmiotów zabronionych do obrotu międzynarodowego.
Usługa TNT Global Express została przez nas stworzona, aby zapewnić maksymalnie szybki czas realizacji wybranej usługi.

Opcjonalnie można ubezpieczyć paczkę w bardzo niskiej cenie, a TNT gwarantuje wypłatę odszkodowania do pełnej wartości ubezpieczonej paczki.

Przesyłki za pośrednictwem TNT Global Express można wysyłać jedynie z Polski do Anglii.

Awizacja SMS

Przypominamy także o uruchomionej przez nas usłudze – Awizacja SMS. Obecnie jest ona dostępna dla przesyłek eksportowych kurierem DPD. Dzięki niej otrzymasz na swojego smartfona wszystkie potrzebne informacje dotyczące Twojej przesyłki tj. link do śledzenia wraz z numerem paczki, informacją o godzinach odbioru przez kuriera paczki, a także numerem do oddziału w celu skontaktowania się z kurierem, aby sprecyzować godziny odbioru.

 

Skorzystać z naszych usług można bezpośrednio na naszej stronie głównej – www.euro-paka.pl U nas zamówisz kuriera w MNIEJ NIŻ 5 MINUT!