Czy można wysłać walizkę do Wielkiej Brytanii? – Euro-Paka.pl

Wielu Klientów pyta nas o wysyłkę walizek. Większość przewoźników nie przyjmuje takich paczek lub traktuje je jako paczki niestandardowe, za które trzeba dodatkowo dopłacać.

Co zrobić, żeby kurier odebrał walizkę bez problemu? W tym tekście służymy pomocą.

PACZKI Z POLSKI

Przy wysyłce paczek z Polski radzimy wybrać przewoźnika GLS. Kurier bez problemu odbierze od Ciebie walizkę lub torbę podróżną. Wybierając GLS nie musisz nic drukować, kurier przywozi gotową etykietę. Paczki ubezpieczone są do 4000zł (ubezpieczenie wliczone w cenę)

Należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu bagażu.

JAK ZABEZPIECZYĆ WALIZKĘ?

Najlepszym sposobem zabezpieczenia walizki jest jej dokładne owinięcie folią stretch, zabezpieczając przy tym wystające kółka i uchwyty. Pomoże to chronić walizkę przed uszkodzeniem i uniemożliwi dostęp do zamków. Dodatkowo na walizce można umieścić kartkę z danymi adresowymi odbiorcy

Jeżeli walizka jest niewielkich rozmiarów i jest możliwość spakowania jej w karton, paczkę odbierze każdy z naszych przewoźników.

JAK ZABEZPIECZYĆ KARTON?

Paczka powinna być dobrze oklejona taśmą pakunkową oraz owinięta folią stretch, każda krawędź paczki powinna być zaklejona taśmą. Odpowiedzialność za odpowiednie zabezpieczenie zawartości paczki i jej przygotowanie do transportu spoczywa na Nadawcy. W celu zabezpieczenia zawartości radzimy korzystać ze styropianu/folii bąbelkowej. Zawartość paczki nie powinna się przemieszczać wewnątrz kartonu, każda wolna przestrzeń powinna być wypełniona (folia bąbelkowa/styropian/inny wypełniacz).

PACZKI Z WIELKIEJ BRYTANII

Jeżeli chcesz wysłać walizkę z Wielkiej Brytanii, zalecamy wybór Parcelforce. Kuriera Parcelforce, w przeciwieństwie do innych przewoźników realizujących zlecenia dla kierunku Wielka Brytania – Polska, możesz zamawiać do północy czasu polskiego. Kurier przywozi gotową etykietę. Paczkę można ubezpieczyć do 4700zł.

PROMOCJA PARCELFOCE PRZY WYSYŁCE WIĘKSZEJ ILOŚCI PACZEK

Jeżeli oprócz walizki masz jeszcze coś do wysłania, przy wysyłce co najmniej trzech paczek kurierem Parcelforce obowiązuje 25% rabat na całość zamówienia.

Cena przy wysyłce jednej paczki: £18.99 / 94.99zł

Cena (za jedną paczkę) przy wysyłce co najmniej trzech paczek: £14.25 / 71.24zł